Jaunumi

Aktualitātes


   
113629

Otra iespēja sakrāt #Jēkabpils350km!
14.09.2020


Pieteicies #Jēkabpils350km izaicinājumam, bet nepabeidzi to laikā? Nepieteicies, bet tomēr vēlies tikt pie skaistās jubilejas medaļas?

 

Jēkabpils sporta centrs izsludina #Jēkabpils350km izaicinājuma 2. kārtu! Tajā var piedalīties:

  • tie, kas ir reģistrējušies pirmajai kārtai, bet 350 km nav sakrājuši. Šie dalībnieki savā kontā var skaitīt no reģistrācijas brīža iekrātos kilometrus;
  • pavisam jauni dalībnieki, kas ir gatavi izaicinājumu pieņemt pirmo reizi. Šie dalībnieki sāk krāt kilometrus no nulles. Pieteikšanās izaicinājumam nav nepieciešama.

 

Uzmanību! Izaicinājumam netiek noteikts beigu termiņš. Kurš pirmais izaicinājumu pieveic, tas iesniedz atskaiti un dodas uz Jēkabpils sporta centru saņemt medaļu. Kopā ir pieejamas 270 medaļas.

 

Atskaites anketa - https://forms.gle/vUXVUE5wDDUrdJNQA

 

#Jēkabpils350km izaicinājumu 1. kārtā pieveica ap 650 cilvēku un individuāli, ar ģimenēm vai kolēģiem, ejot, skrienot un braucot ar velosipēdu, nopelnīja 400 jubilejas medaļas.

90% dalībnieku atzina, ka šis izaicinājums viņus mudināja būt aktīvākiem nekā ierasts, savukārt pusei tas bija pirmais Jēkabpils sporta centra organizētais pasākums, kurā viņi piedalījās.

Daudzi atzina, ka kilometru krāšana likusi veltīt vairāk laika sev un ģimenei, uzlabojusi fizisko formu, sniegusi pozitīvas emocijas, kā arī devusi iespēju labāk iepazīt savas pilsētas apkārtni.
 
      Atpakaļ