Jaunumi

Aktualitātes


   
112030

Nosacījumi koptreniņu dalībniekiem ārkārtas situācijā pēc 12. maija
13.05.2020


Drošības un piesardzības nosacījumi Jēkabpils sporta centra organizēto koptreniņu dalībniekiem ārkārtējās situācijas laikā pēc 12. maija:

 

Ievēro 2 m distanci! Fizisko aktivitāšu laikā, kā arī pirms un pēc tām ievēro vismaz divu metru distanci ar citiem treniņa dalībniekiem. Minētie nosacījumi neattiecas uz vienā mājsaimniecībā dzīvojošām personām, kā arī vecāku un viņa nepilngadīgiem bērniem.

 

Nenāc uz treniņiem, ja esi slims! Izvērtē savu veselības stāvokli un neapmeklē sporta norises vietu, ja tev ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), vai arī ja uz tevi attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.

 

Rūpējies par roku tīrību! Izmanto iespēju treniņu norises vietā nomazgāt vai dezinficēt rokas ar tur pieejamajiem līdzekļiem. 

 

Izmanto tikai savu inventāru! Fizisko aktivitāšu norisei izmanto tikai personīgo inventāru. Par tā nepieciešamību iepriekš jūs informēs treniņu vadītāja. 

 

Nedalies ar ēdieniem un dzērieniem! Sporta norises vietā nav pieļaujama koplietošanas dzēriena vai uzkodu vietu organizēšana. Tāpat nedodiet citiem padzerties no savas ūdens pudeles u.tml.

 

Ja esi vecāks par 65 gadiem vai tev ir hroniskas saslimšanas, ievēro īpašu piesardzību! Personām vecākām par 65 gadiem,  personām ar hroniskām slimībām (hroniskas elpošanas ceļu slimības, cukura diabēts, smagas sirds asinsvadu sistēmas slimības), kā arī personām ar imūndeficītu, atrodoties sporta norišu vietās, jāievēro īpašus piesardzības pasākumus, piemēram, jāizvairās no sporta norišu vietu apmeklējuma, kad tur ir liels cilvēku pieplūdums. Izvērtē, vai risks ir tā vērts!

 

Treniņā piedalās 25 dalībnieki (24 + 1 vadītājs). Ārtelpu sporta norises vietā vienlaicīgi atrodas tikai tāds personu skaits, kas atbilstoši sporta norises vietas ietilpībai, darbības specifikai un cilvēku plūsmām nodrošina atbilstošo nosacījumu (tai skaitā par 2 metru distances) izpildi un Veselības ministrijas ieteikumu Covid-19 infekcijas profilaksei ievērošanu. 

 

Jaunajiem dalībniekiem iepriekš jāpiesakās! Jaunajiem dalībniekiem, kas treniņos piedalīsies pirmo reizi, iepriekš jāpiesakās pie treniņu vadītājas Daces Valteres (tālr.: 29885857).

 

  “Par fiziskajām aktivitātēm, pulcējoties sporta norišu vietās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 12. maija”

 

Atsāksies Jēkabpils sporta centra organizētie koptreniņi
 
      Atpakaļ