Jaunumi

Aktualitātes


   
50389

Nacionālajā līgā volejbolā - pirmais aplis noslēdzies
Apskatīt komentārus (0)


28.12.2014


Tas saucas - laimīgu jauno gadu volejbola līdzjutēji!!! 27.12.2014 plkst 14.00 Jēkabpils Sporta namā tika aizvadīta Nacionālās līgas pēdējā spēle pirmajā aplī. Jēkabpils "Lūši" tikai stundu ilgā mačā izrēķinājās ar SC Mārupes volebolistiem, sagraujot tos ar 3 - 0 (25-17,26-24,25-21). Šīs uzvaras kaldinātāji viennozīmīgi bija arī volejbola līdzjutēji, kuru skaļais atbalsts viennozīmīgi radīja diskomfortu pretiniekiem. Ar šo uzvaru Sprota klubs Jēkabpils Lūši noslēdz pirmo apli ar dalītu trešo vietu tabulā. Nav slikti iesākumam, bet kā saka treneris Mārcis Obrumans - mums katra uzvara ir liels gandarījums, bet zaudējums kā mācība. Mēs esam jauni un perspektīvi, mums ir ļoti daudz ko mācīties un pielikt, un lielās uzvaras vēl tikai priekšā!!!

Nākamā spēle mājās - nu jau jaunajā 2015. gada 17. Janvārī plkst. 14.00 Jēkabpils sporta namā pret kopvērtējuma tabulas līderi - Aizkraukli.

M.Trušelis

 

Telpu futbolisti noslēdz pirmo apli

Jēkabpils atklātajā čempionātā telpu futbolā aizvadīts 1.aplis, kur līderu sarakstā kopvērtējuma tabulā izvirzījusies komanda ,,Jubergs’’. Pēc punktu starpības pavisam tuvu līderiem sekos Sporta skolas telpu futbolisti un komanda ,,Viesīte’’. Otrā apļa pirmās spēles sāksies 4.janvārī plkst. 11:00, 3.vsk. sporta manēžā.

 

Jēkabpils basketbola čempionāta apgriezieni

 Jēkabpils atklātajā čempionātā spēļu grafiks turpināsies Jaunajā 2015.gadā. Decembra nogales spēlēs tikās ,,Tornado’’ un ,,Pļaviņas’’, kur komanda ,,Tornado’’ par četriem punktiem izrādīja pārākumu pār pretiniekiem. Rezultāts 84:80. Kā rezultatīvākais spēlētājs šajā spēlē sevi pieteica Artūrs Elksnītis, komandas labā gūstot 35 punktus. Jēkabpils sporta skolu komandu duelī tikās U-19 pret 1997.g.dzimušajiem basketbolistiem. Lielākā spēļu pieredze darīja savu, un ,,JSS U-19’’ ar rezultātu 91:76 pieveica savus jaunākos sporta skolas ,,brāļus’’. Rezultatīvāko rindās –Edijs Stiebriņš ar 26 gūtiem punktiem. Kopvērtējuma tabulā līdertrijnieks sekojošs: ,,Cita Atpūta’’, ,,JSS U-19,, un ,,JSS 1997’’

Informāciju sagatavoja

Aiva Jakubovska
 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA