Jaunumi

Aktualitātes


   
108529

Jēkabpils sieviešu volejbola komandai ar divām uzvarām iesāk Sābru Volejbola līgu
21.10.2019


5. oktobrī Rēzeknes novada Adamovas sporta hallē startēja Sābru Volejbola līga, kas kopā apvieno 20 komandas – septiņas sieviešu un 13 vīriešu – no visas Austrumlatvijas. Turnīrā piedalās arī Jēkabpils sieviešu volejbola komanda, kas jau izcīnījusi divas uzvaras.

 

Jēkabpilietes līdz šim ir aizvadījušas divus mačus un abos ir izcīnījušas uzvaras – ar rezultātu 3:0 pieveikta SK “Kuorsova” un tikpat pārliecinoši trīs setos uzvarēta arī Maltas komanda.

 

Mūsu meitenes savas spējas nodemonstrējušas lieliski un pēc pirmajiem turnīra mačiem Sābru Volejbola līgas Facebook lapā par Jēkabpils komandu teikts šādi: ”Ļoti sabalansēta komanda ar labu saspēli. 1.tempi – Jeļena Kozare un Rūta Paužole – cementē aizsardzību un ir neapturamas uzbrukumos, universāls Kristīne Litavniece, kura uzbrūk no visām pozīcijām ļoti daudzveidīgi un ir izcila gan otrajā līnijā aizsardzībā, gan servējot. Agita Šlesere pievieno savu odziņu uzbrukumam. Tā varētu turpināt par katru spēlētāju šajā komandā.(..)”

 

"Jēkabpils" komandā spēlē #7 A. Šlesere (universāls), #6 G. Stūrīte (universāls), #11 D. Grīnfelde (universāls), #4 G. Ņesterenko (cēlājs), #8 R. Paužole (1.temps), #15 G. Usāne (universāls), #10 I. Rumaka (cēlājs), #9 J. Kozare (1.temps), #19 D. Sila (1.temps), #12 K. Litavniece (universāls), #14 S. Stivriņa (universāls), #16 A. Landzāne (universāls).

 

Turnīrs notiek no oktobra līdz pat 2020. gada aprīlim. Spēles notiek nedēļas nogalēs – sestdien un svētdien.

 

Vēlam Jēkabpils sieviešu volejbola komandai veiksmīgu sezonu!

 

Foto: Sābru Volejbola līga


 
      Atpakaļ