Jaunumi

Aktualitātes


   
107882

Jēkabpils orientieristiem panākumiem bagāta nedēļas nogale
09.09.2019


Aizvadītā nedēļas nogale bijusi orientēšanās sporta sacensībām bagāta un OSK “Sēlijas mežs” sportisti pārbaudīja savus spēkus gan sestdien, gan svētdien. Panākumi neizpalika!

 

7. septembrī Krāslavas apkaimes mežos norisinājās Latvijas čempionāts orientēšanās sportā vidējā distancē, pulcējot lielu skaitu orientieristu no Latvijas un kaimiņvalstīm. Šoreiz savus līdzjūtējus ar iegūtajām godalgām iepriecināja OSK “Sēlijas mežs” orientieriste Līga Lazdāne, kura savā grupā izcīnījā pirmo vietu un Ieva Ivbule, kurai savā grupā godpilnā otrā vieta. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena savā vecuma grupā kāpa arī Kristaps Nenišķis, bet nedaudz zemāk – uz trešā goda pjedestāla pakāpiena – Imants Meldrājs. Zīmīgi, ka vairākus OSK “Sēlijas mežs” sportistus – Agati Šicāni, Danielu Krasovsku, Ingu Znotiņu – no godalgotu vietu iegūšanas sīvā konkurencē šķīra vien dažas sekundes, ierindojot Danielu un Ingu 4.vietā, bet Agati – 5.vietā.

 

Savukārt svētdien, 8. septembrī turpat – Krāslavas apkaimē Latvijas čempionātā orientēšanās sportā stafetēs mērojās spēkiem Latvijas un kaimiņvalstu orientieristi, kuru vidū bija arī septiņas OSK “Sēlijas mežs” komandas trīs cilvēku sastāvā. Sportistu neatlaidība un cīņasspars vainagojās ar vienu bronzas medaļu, kuru savā grupā izcīnīja Kitija Elksne, Agita Cukanova un Elīza Luksa, finišējot vien vienu sekundi pēc otrās vietas ieguvējām!

 

Sveicam orientieristus ar panākumiem un atgādinām, ka nākamā OSK “Sēlijas mežs” oreintēšanās seriāla “Orientieris 2019” kārta risināsies trešdien, 11. septembrī Fogtu silā Lašos. Uz tikšanos!

 

Foto un informācija: OSK “Sēlijas mežs”
 
      Atpakaļ