Jaunumi

Aktualitātes


   
108423

Jēkabpilietis Uldis Kampāns pārstāv Latviju Pasaules kausa posmā novusā
14.10.2019


12.-13. oktobrī Ludzā norisinājās starptautiskās FINSO 8. Pasaules kausa izcīņas posma sacensības novusā. Kopā uz šīm starptautiskajām sacensībām bija pieteikušies vairāk kā 150 sportisti  no sešām valstīm (Latvija, Igaunija, Krievija, Vācija, Somija, Lielbritānija ), lai mērotos spēkiem gan vīriešu, gan sieviešu vienspēļu turnīros, kā arī vīriešu un jaukto pāru konkurencē. Latviju pārstāvēt un cīnīties tikai par pašām augstākajām vietām devās arī jēkabpilietis Uldis Kampāns.

Vīriešu vienspēļu sacensības, kurās piedalījās 100 dalībnieki, norisinājās pēc Šveices sistēmas 11 kārtās, kur par uzvaru tika piešķirts viens punkts, bet par neizšķirtu rezultātu – 0,5 punkti. 

Šāda veida turnīrā, kurā piedalās liels skaits novusa spēles dalībnieku, un kuri sacenšas pēc Šveices sistēmas tikai 11 kārtās, lai izcīnītu  visaugstāko vietu, ir nepieciešams gan augsts spēlētāja meistarības līmenis, gan liels cīņas spars katrā spēlē, gan veiksme katrā seta izspēlē. Pateicoties visām šīm īpašībām, jēkabpilietis Uldis Kampāns kopumā aizvadīja lielisku turnīru, kā rezultātā pēdējā kārtā radās vienreizēja iespēja pacīnīties par uzvaru turnīra kopvērtējumā. Diemžēl pietrūka vien veiksmes un tika  piedzīvots  zaudējums pēdējā izšķirošajā spēlē un turnīra noslēgumā bija jāsamierinās ar izcīnītu 5. vietu.

Nākamajā sacensību dienā norisinājās dubultspēļu sacensības 26 vīriešu pāru konkurencē, kurās piedalījās arī Uldis Kampāns kopā ar savu pārinieku Aldi Medni. Arī šajā turnīrā spēles norisinājās pēc Šveices sistēmas, izspēlējot septiņas kārtas. Parādot stabilu  sniegumu visa turnīra gaitā, bet izskaņā piedzīvojot vienīgo zaudējumu spēlē par pirmo vietu, Uldim kopā ar Aldi noslēgumā  4. vieta.

Foto un informācija: Uldis Kampāns


 
      Atpakaļ