Jaunumi

Aktualitātes


   
108943

Jēkabpilieši no Līvenhofas skrējiena atved vairākas medaļas/PAPILDINĀTS
19.11.2019


Papildināts raksts - atsevišķi izdalīti Latvijas čempionāta veterāniem uzvarētāji.

 

Līvānos skriešana 18.novembrī ir kļuvusi par tradīciju, tādējādi ik gadu radot svētku sajūtu vietējiem un pilsētas visiem. Arī šogad skrējēji sestdienas, 18. novembra rītā devās uz Līvāniem, lai Līvenhofas skrējienā izbaudītu ātru trasi, mazpilsētas šarmu, pieklājīgu konkurenci un cīnītos par medaļām.

 

Sacensību ietvaros notika Latvijas čempionāts 10 km šosejā veterāniem. Veterānu kopvērtējumā vīriešu konkurencē par Latvijas čempionu kļuva Anatolijs Macuks. Savā vecuma grupā Jūlijai Vēverei 1. vieta, Anitai Šteinbergai 3. vieta un vīru konkurencē Aivaram Bondaram 3. vieta.

 

Arī pārējo skrējēju vidū (kas nekvalificējās kā veterāni) bija jēkabpilieši, kas ieguva godalgotas vietas. Savā vecuma grupā 10 km distancē Annija Degtereva izcīnīja 3. vietu, bet Mārtiņš Žagars atskrēja kā otrs labākais. Savukārt 3,9 km distancē jēkabpilietis Jānis Jerofejevs ierindojās 2. vietā.

 

Lielākie bērni devās 1,4 km garā trasē un tajā vislabāk no jēkabpiliešiem veicās Katrīnai Daudzvārdei – 1. vieta, Emīlam Lambam – 1. vieta, Elīzai Paveļjevai – 3. vieta, Kristeram Elksnim – 3. vieta savā vecumā grupā.

 

Mazākie sacentās 400m skrējienā – jēkabpilietim Ralfam Bogdanovičam – 1. vieta, Gabrielam Gobam – 2. vieta, Nikolai Liepiņai – 3. vieta savā vecuma grupā.

 

Visi rezultāti - http://fotofiniss.lv/sacensibas/4-livenhofas-skrejiens-2019/rezultati/

 

Foto: Jānis Magdaļenoks
 
      Atpakaļ