Jaunumi

Aktualitātes


   
111537

Informācija Radžu ūdenskrātuves atpūtniekiem un makšķerniekiem
24.04.2020


Cienījamie atpūtnieki! Pie Radžu ūdenskrātuves ir ierīkotas vairākas skaistas un ērtas bezmaksas atpūtas vietas. Katrā no tām ir arī atkritumu urna. Tomēr mēs aicinām jūs savus atkritumus paņemt līdzi nevis atstāt tos urnās. Kāpēc? Tāpēc, ka jau dažas minūtēs pēc jūsu aiziešanas, atkritumu urnas nekavējoties pārbauda un izrevidē vārnas, un jaukā un skaistā atpūtas vieta izskatās kā šajos fotoattēlos. Ūdenskrātuves apsaimniekotājiem nav iespēju nepārtraukti pieskatīt un uzkopt šīs vietas, tāpēc vēlreiz lūdzam pašiem parūpēties par to, lai Mežaparka skaistums un dabas tuvums priecētu ne tikai jūs, bet arī nākamos atpūtniekus! 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atgādinājums Mežaparka un Radžu ūdenskrātuves apmeklētājiem ar mājdzīvniekiem! Atgādinām, ka saskaņā ar Jēkabpils pilsētas saistošajiem noteikumiem par mājas dzīvnieku turēšanu Jēkabpils pilsētā, Mežaparkā un Radžu ūdenskrātuves peldvietā suns jāved pavadā. 

 

Atgādinājums makšķerniekiem! Atgādinām, ka saskaņā ar Jēkabpils pilsētas Radžu ūdenskrātuves licencētās makšķerēšanas nolikumu, visiem makšķerniekiem ir jāreģistrē lomi licences otrajā pusē pēc tur norādītās lomu uzskaites formas un licences jānodod 10 darba dienu laikā pēc licences derīguma termiņa beigām licenču iegādes vietā vai jāiemet pastkastītē pie inspektora namiņa ūdenskrātuves krastā Mežaparka ielā 7. Ja licence iegādāta interneta vietnē www.epakalpojumi.lv, sadaļā “e-Loms” minētajā termiņā jāaizpilda lomu uzskaites tabula. Jēkabpils sporta centram turpmāk ir pienākums reģistrēt personas, kas pārkāpušas nolikumā noteikto lomu uzskaites kārtību, un neizsniegt tām licenci divu gadu laikā pēc pārkāpuma konstatēšanas. Pēc makšķerēšanas, lūdzu, neatstājiet atkritumus!
 
      Atpakaļ