Jaunumi

Aktualitātes


   
18996

Aktualitātes šaha cienītājiem
Apskatīt komentārus (0)


08.11.2011


Novembris šahistiem solās būt bagāts ar daudzām sacensībām. Sporta centra balvu izcīņas 3. turnīrā (pavisam tādu būs desmit) piedalījās jau 28 šahisti no Aiviekstes, Līvāniem, Madonas un Jēkabpils. Starp sešiem veiksmīgākajiem šoreiz visi jēkabpilieši. Ar simtprocentīgu rezultātu (7 no 7) uzvarēja Nikolajs Krilovs, otrais Alvis Vanaģelis ar 5,5 punktiem, tikpat punktu un trešā vieta Nikolajam Aleksejevam. Vēl pirmajā sešiniekā iekļuva Zubeirs Haciveli – 5 punkti, Ilgonis Rupeiks un Aivars Kalpaks ieguva pa 4,5 punktiem.

         Nākamie pasākumi šahistiem un dambretistiem 18. novembrī tradicionālais mačs Jēkabpils – Krustpils, bet 19. novembrī visi šaha cienītāji ar vismaz II sporta klasi tiek aicināti piedalīties trenera Jāņa Mileikas 1. piemiņas turnīrā.

         Reģistrācija no plkst. 9.30, atklāšana un 1. kārta plkst. 11.00. Pasākums notiks Jēkabpils sporta centra administratīvajā ēkā (stadionā) 3. stāvā. Īpaši aicināti piedalīties trenera bijušie audzēkņi, tādējādi godinot viņa piemiņu, pasākuma programmā ir paredzēts arī gājiens un ziedu nolikšana Jāņa Mileikas atdusas vietā.

Uz tikšanos 19. novembrī!  

                                                                                                Gunārs Pušmucāns

Jēkabpils Sporta skolas

šaha treneris

 


 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA