Pasākumi


SPORTA PASĀKUMI 2019. GADA JANVĀRĪ

Datums

Laiks

Vieta

Pasākums

17.12.-08.01.

Masu medijos

BALSOJUMS „JĒKABPILIEŠI LATVIJAS SIMTGADES SPORTA ARĒNĀ 2018”

04.01.

17:00

JSC ēka

„Jēkabpils sporta centrs” balvu izcīņa šahā – 2018/2019       B turnīrs  

05.01.

10:00

JSC ēka

„Jēkabpils sporta centrs” balvu izcīņa šahā – 2018/2019       A turnīrs  

05.01.

12:00

3.vsk. sporta manēža

Jēkabpils atklātās sacensības vieglatlētikā telpās „Daugava 2019'”

05.01.

18:00

Sporta nams

OlyBet Latvijas-Igaunijas Basketbola līga   BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” – Valmiera GLASS VIA

06.01.

13:00

Jēkabpils 3.vsk. sporta manēža

LFF Ziemeļaustrumu reģiona telpu futbola čempionāts veterāniem Jēkabpils – Serdžiu KS Alūksne

06.01.

14:30

Jēkabpils 3.vsk. sporta manēža

Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts un kausa izcīņa telpu futbolā 2018/2019

08.01.

11:00

Mežaparks

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)

 

18:00

JSC stadions

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)

 08.01.

 20:15

 Sporta nams

Latvijas basketbola līgas 3.divīzija (LBL 3)        Jēkabpils Lūši/Sporta centrs – SK Rūjiena

10.01.

11:00

Mežaparks

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)

 

18:45

Sporta nams

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)

11.01.

19:00

Tautas namā

Pasākums „Sporta laureāts 2018” 

13.01.

14:00

Jēkabpils 3.vsk. sporta manēža

Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts un kausa izcīņa telpu futbolā 2018/2019

15.01.

11:00

Mežaparks

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)

 

18:00

JSC stadions

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)

16.01.

20:00

Sporta nams

OlyBet Latvijas-Igaunijas Basketbola līga   BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” – Betsafe Jūrmala

17.01.

11:00

Mežaparks

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)

 

18:45

Sporta nams

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)

18.01.

18:00

„Citrus SPA” baseinā

5 kārtu sacensības peldēšanā   1.kārta          

 18.01.

 20:15

 Sporta nams

 Latvijas basketbola līgas 3.divīzija (LBL 3)        Jēkabpils Lūši/Sporta centrs – Siguldas sporta skola

19.01.

8:00

Radžu ūdenskrātuve

Jēkabpils atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā    

(atkarībā no laika apstākļiem un ledus biezuma)  

19.01.

10:00

Sporta nams

47. Jēkabpils atklātais individuālais čempionāts galda tenisā  

19.01.

11:00

Jēkabpils 3.vsk. sporta manēža

Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts un kausa izcīņa telpu futbolā 2018/2019

19.01.

13:00

Meža parkā, Radžu ūdenskrātuvē

Jēkabpils 4 kārtu sacensības slēpošanā ,,Slēpošanas jampadracis''  1.kārta

19.01.

17:00

 Jēkabpils 3.vsk. sporta manēža

Latvijas čempionāts handbolā Virslīgā sievietēm     Jēkabpils SS - LSPA

20.01.

16:00

Sporta nams

Latvijas telpu futbola Virslīgas čempionāts    SK Jēkabpils lūši – New Project

22.01.

11:00

Mežaparks

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)

 

18:00

JSC stadions

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)

24.01.

11:00

Mežaparks

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)

 

18:45

Sporta nams

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)

24.01.

20:00

Sporta nams

OlyBet Latvijas-Igaunijas Basketbola līga   BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” – BC kalev/Cramo

25.01.

18:00

3.vsk. sporta manēža

6. Jēkabpils atklātās veterānu sacensības vieglatlētikā telpās ,,Lūša kauss 2018” (soļošana un seminārs)

26.01.

11:00

3.vsk. sporta manēža

6. Jēkabpils atklātās veterānu sacensības vieglatlētikā telpās ,,Lūša kauss 2018” (pārējā programma)

26.01.

16:00

Sporta nams

Latvijas telpu futbola Virslīgas čempionāts    SK Jēkabpils lūši – TFK Rēzekne/RFA

26.01.

17:00

 Jēkabpils 3.vsk. sporta manēža

Latvijas čempionāts handbolā Virslīgā sievietēm     Jēkabpils SS - LAT-2002/REIR Dobele

26.01.

18:00

Sporta nams

Credit24 Meistarlīga volejbolā   SK Jēkabpils Lūši – TalTech (Igaunija)

27.01.

16:00

Sporta nams

Credit24 Meistarlīga volejbolā   SK Jēkabpils Lūši – BIGBANK Tartu  (Igaunija)

29.01.

11:00

Mežaparks

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)

 

18:00

JSC stadions

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)

 29.01.

 20:15

 Sporta nams

Latvijas basketbola līgas 3.divīzija (LBL 3)        Jēkabpils Lūši/Sporta centrs – Valmiera Glass VIA/BSS-3

30.01.

20:00

Sporta nams

OlyBet Latvijas-Igaunijas Basketbola līga   BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” – BK Ogre

31.01.

11:00

Mežaparks

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Senioriem)

 

18:45

Sporta nams

Koptreniņi „Kustību prieks” sporta speciālista vadībā (Tautas sports)

 

*Izmaiņām un papildinājumiem pasākumu plānā sekot līdzi www.jekabpilssc.lv sadaļā „Pasākumi”