Aktualitātes

108409

Jēkabpils sporta centra komandai 3. vieta Alūksnē
14.10.2019

Aizvadītajā sestdienā Alūksnē notika sacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Alūksnes novada čempionātā, kas vienlaikus bija arī 15. Latvijas kausa posms, piedalījās arī jēkabpilieši. Sīva konkurence un azarts bija jūtams visu komandu vidū, jo gada nogale ir drīz un katrs grib ierakstīt savu komandu labākajā vietā.

Liels prieks, ka aizstāvēt pilsētas godu komandas piebiedrojās divi jaunieši – Artūrs Voitāns izcīnīja 3. vietu un Andrejs Ivanovs – 4. vietu, kas ir labs rezultāts iesācējiem.

Daiļā dzimuma pārstāve Diāna Ivanova uzspieda 47,5 kg smagu svaru stieni, izcīnot 3.vietu. Vitālijam Snegirevam – 1. vieta (132,5 kg), Andrejam Kuļikovam – 1. vieta
(90 kg), Agrim Līcim-Līcītim – 3. vieta (127,5 kg), Artim Banderam – 2. vieta (117,5 kg). Ruslans Puškels, uzstādot savu personas rekordu ar 95 kg smagu svaru stieni, ierindojās 1. vietā. Židrjus Sabaļausks un Andris Rimeiķis izcīnīja katrs pa pirmajai vietai, kā arī Židrijum izdevās absolūtajā kopvērtējumā iegūt 1. vietu, bet Andris kopvērtējumā kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

Komandu kopvērtējumā Jēkabpils sporta centra komanda izcīnīja 3. vietu, zaudējot spēcīgiem pretiniekiem – Aizkrauklei – 2. vieta un Gulbenei – 1. vieta.

Līdz gada kopvērtējumam atlikuši vien pāris mači. Atbalsti sportistus ar labu vārdu, un varbūt šogad Jēkabpils sporta centra komanda ierakstīs savu pilsētu pirmajā trijniekā! Kopā mēs varam!

Foto un informācija: Aleksandrs Andronovs