Aktualitātes

108719

Jēkabpils šaha turnīra trešajā posmā uzvar Alvis Vanaģelis un Toms Karpovs
04.11.2019

Aizvadītajā nedēļas nogalē šahisti pulcējās uz Jēkabpils sporta centra balvu izcīņas šahā “A” un “B” turnīra trešo kārtu.

Pirmie savstarpējās cīņas sāka „B” turnīra dalībnieki. Piektdien, 1. novembrī par labāko trešo reizi pēc kārtas kļuva Toms Karpovs, kurš sakrāja 4,5 punktus. Otro vietu ar 3,5 punktiem ieguva Ēriks Rudzāts, bet trešais ar trīs punktiem palika Haralds Potapenko.

Sestdien, 2. novembrī “A” turnīrā kārtējo reizi notika sīva cīņa par pirmo vietu. Alvis Vanaģelis un Guntis Jankovskis izcīnīja pa pieciem punktiem un visu izšķīra vien Buholca koeficients, kurš par uzvarētāju noteica Alvi Vanaģeli. Savukārt trešajā vietā ar 4,5 punktiem ierindojās Ģirts Kiršbergs.

Ar visiem rezultātiem, kā arī pirmo trīs posmu kopvērtējumu var iepazīties Jēkabpils sporta centra mājaslapā: http://jekabpilssc.lv/sacensibas/rezultati