21.11.2017

Jau vairākus gadus Latvijas dzimšanas dienu mēs atzīmējam skrienot kaimiņnovadā Līvānos..

Lasīt vairāk ...

Badmintona arēnā 21.11.2017

19. novembrī Rīgā norisinājās Babolat badmintona turnīrs, kur jēkabpilietis Uldis Dzirkalis izcīnīja 2. vietu B grupā, bet dubultspēlē kopā ar Artūru Dzirkali ierindojās 6. vietā.

Vērtīgie četri punkti no izbraukuma uz Igauniju
21.11.2017

Svētku nedēļas nogalē "Jēkabpils lūši" izbraukumā tikās ar "Selver" un "Jarvamaa" komandām.

Sporta notikumu apskats 21.11.17.
21.11.2017

Jēkabpils handbolistēm zaudējums; Jēkabpils florbolisti piekāpjas Liepupei; Jēkabpils lūši/Ošukalns uzvar FK Limbaži; Telpu futbolisti turpina sezonu; Jēkabpils Juniori izvirzās līderpozīcijās

Jēkabpils sporta centrs aicina darbā autobusa vadītāju!
21.11.2017

Jēkabpils pilsētas pašvaldības struktūrvienība Jēkabpils sporta centrs aicina pieteikties darbā autobusa vadītāju (pilna darba slodze) uz nenoteiktu laiku. Meklējam profesionālu, atbildīgu un pozitīvu autobusa vadītāju, kurš apzinīgi veiks uzticētos darbus.

Sveicam svētkos! 17.11.2017

Par patriotu nepiedzimst, par patriotu kļūst!
16.11.2017

15. novembrī patriotiskās noskaņās aizvadīta Pusstundas skrējiena 7. kārta, kas reizē bija arī Lāčplēša dienai veltīts skrējiens, pulcējot 132 dalībniekus (67 kungus un 65 dāmas), kuri, skrienot vairāk kā 2km garajā distancē, godināja Lāčplēša Kara Ordeņa kavalieru piemiņu.

15.11.2017

12. novembrī norisinājās Rīgas pilsētas čempionāts galda tenisā, kur Jēkabpils sporta centra komandas pārstāve Aldona Homiča dāmu konkurencē izcīnīja 2. vietu.